FOUNDATION 1600 LEK NJESOJ SI NJE FOUNDATION 200 EURO ?!!! | SARA KARAJ

Heii si jeni ? Sic ju premtova , do te jem shuume aktive tani ! Sot dua te ndaj me ju nje krem puder qe kam provuar keto kohe , e cila me eshte dukur njesoj si krem pudrat e shtrenjta qe perdor zakonisht. Nese deshironi ta blini keto jane adresat : 1- Galeria ETC, Blv Zhan D’Ark kati 0, Stenda NOTE. 2-Rruga Pjeter Budi, Prane qytet Studenti, Anais Parfumeri. 3-Ne hyrje te rruges M. Shyri, Parfumeri Destemona, Perball BKT 4-Rruga Muslym shyri, Parfumeri Aroma, Prane Adidas. 5-Rruga Shyqyri Berxolli, Tregu Cam. 6-Rruga 5 maji, Parfumeri Anais. Mund ti gjeni dhe online me transportin FALAS : SHIHEMI NE VIDEON E RRADHES , SARA !

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *