HEQJA E BARKUT PER NJE MUAJ + HERA E PARE E DEPILIMIT ME LAZER !!! | FUNKSIONON ? | SARA KARAJ

Heiii si jeni ? Videon e sotme e kam nissar qe para nje muaji dhe me ne fund mund te ndaj rezultatin me ju ! Klinika qe kam kryer procedurat quhet EDEN LASER CLINIC dhe eshte e VETMJA klinike qe mund t’ju rekomandoj , per sa kohe eshte e vetmja klinike qe kam provuar dhe te vetmet pajisje qe kane pasur rezultat pozitiv tek une. Perpara se te provoja keto procedura, bera nje research te gjate dhe me pas u binda qe keto makineri ishin te vetmet ne llojin e tyre. Puthje , Sara !

Continue reading “HEQJA E BARKUT PER NJE MUAJ + HERA E PARE E DEPILIMIT ME LAZER !!! | FUNKSIONON ? | SARA KARAJ”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

SUPER PRODUKTET QE IA VLEN TE SHPENZOSH ! | SARA KARAJ

Heii si jeni? Keto jane produktet e mia te preferuara per kete muaj ! Uroj qe kjo video t’ju ndihmoje dhe prisni per super video te tjera kete jave! Puthje, Sara !

Continue reading “SUPER PRODUKTET QE IA VLEN TE SHPENZOSH ! | SARA KARAJ”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

Drugstore Makeup Haul- Rimmel, ELF, & More!

This is just a little drugstore haul of what I picked up while shopping yesterday. Please visit my blog for a list of the clothing/makeup/accessories I am wearing in this video: ***$2 off Rimmel coupons can be printed by “liking” them on Facebook & “Crowning your friends.” You can print the coupon twice per computer. ***$0.75 off Suave shampoo at Target coupon can be found at target.com & clicking on coupons at the bottom of the page. ***Physician’s Formula $5 off coupon can be found by googling it (it’s a PDF so print as many times as you’d like). ***For more great deals be sure to follow me on twitter. I tweet them frequently 🙂 Follow me on Twitter: Like me on F

Continue reading “Drugstore Makeup Haul- Rimmel, ELF, & More!”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

MAKEUP VETEM ME DUAR ! | SARA KARAJ

Heii si jeni ? Ne videon e sotme vendosa te krijoja nje tutorial duke perdorur vetem duart ! E di qe shume prej jush e bejne cdo dite kete , por per mua ishte dicka e re dhee doli nje katastrofe hahaah ! Puthje , Sara!

Continue reading “MAKEUP VETEM ME DUAR ! | SARA KARAJ”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

VLOGGING APO BLOGGING ? | JA PLATFORMA ME MIRE ! | SARA KARAJS TIPS

Pershendetje ! Sot , me ju , doja te ndaja mendimet e mia mbi dy platforma gjigande te rrjeteve sociale ! Vlogu apo Blogu ? Kjo eshte pyetja e vitit ne fakt ! Keto jane disa nga avantazhet dhe disavantazhet e te dy platformave , sipas mendimit tim. Shihemi te dielen , Sara !

Continue reading “VLOGGING APO BLOGGING ? | JA PLATFORMA ME MIRE ! | SARA KARAJS TIPS”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

FUNDJAVAT ME MUA ! | SHOPPING | FLOKET | MAKEUP | SARA KARAJ

Heii si jeni ? Ja nje fundjave qe shkoi suuuper mire ! Pervec se shkova tek Mira dhe me beri njeri 😛 , Shopping me rigjeneroi si njeri hahaha ! Dyqanin Cult , mund ta gjeni tek Toptani , por gjithashtu dhe ne Durres ! Ju puccc , Sara !

Continue reading “FUNDJAVAT ME MUA ! | SHOPPING | FLOKET | MAKEUP | SARA KARAJ”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

KJO ISHTE E DHIMBSHME !!! | SARA KARAJ

Okayy okayy me duhet ta pranoj , eshte nga ato dhimbjet qe te pelqejne ti besh cdooo diteee sidomos kur shikon diferencen ! Ju betohem , palestra do t’ju ndryshoje totalisht jeten ! Palestra qe une shkoj quhet Repeat Wellness dhe kjo vajza qe ma nxin jeten quhet Deborah Keci 🙂 #sarakaraj #bodytransformation #crossfit

Continue reading “KJO ISHTE E DHIMBSHME !!! | SARA KARAJ”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

Essence MYSTERY BOX für nur 25€ – INHALT TOP oder FLOP ?!

Meine Kette 🙂 : https:// Eigenwerbung ♡ Abonniere auch meinen VLOG Kanal https:// ♡ FOLGE MIR AUCH AUF: â-º Snapchat: saradesideria â-º Facebook: https:// â-º Instagram: â-ºTwitter: https://twitter.com/saradesideria ♡ KONTAKT â-º E-Mail: (geschäftlich) sara.desideria@divimove.com ♡ Meine Amazon Favoriten (Werbung) (Affiliate Links) â-º Bestes Anti-Pickel Produkt: https://amzn.to/2tebuph * â-º CG Tasche: https://amzn.to/2lgDlAz * â-º CC Ohrringe: https://amzn.to/2JUqWgp * â-º Pinsel-Set: https://amzn.to/2LYPh5p * â-º Bluetooth Kopfhörer: https://amzn.to/2lgEjwH * â-º Liquid Lipstick Set: https://amzn.to/2JO8YAc * â™

Continue reading “Essence MYSTERY BOX für nur 25€ – INHALT TOP oder FLOP ?!”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

DAS ist die NEUE Catrice THEKE ! Sortimentsupdate 2019 mit heftigen NEUHEITEN !

Das ist also die neue Catrice Theke! 🙂 Sortimentswechsel und Updates 2019 ♡ Abonniere auch meinen VLOG Kanal https:// ♡ FOLGE MIR AUCH AUF: â-º Snapchat: saradesideria â-º Facebook: https:// â-º Instagram: â-ºTwitter: https://twitter.com/saradesideria ♡ KONTAKT â-º E-Mail: (geschäftlich) sara.desideria@divimove.com ♡ Meine Amazon Favoriten (Werbung) (Affiliate Links) â-º Bestes Anti-Pickel Produkt: https://amzn.to/2tebuph * â-º CG Tasche: https://amzn.to/2lgDlAz * â-º CC Ohrringe: https://amzn.to/2JUqWgp * â-º Pinsel-Set: https://amzn.to/2LYPh5p * â-º Bluetooth Kopfhörer: https://amzn.to/2lgEjwH * â-º Liquid Lipstick Set: https://amzn.to/2JO8YAc * ♡ MEIN EQ

Continue reading “DAS ist die NEUE Catrice THEKE ! Sortimentsupdate 2019 mit heftigen NEUHEITEN !”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page

500€ NA-KD Fashion Haul l TRY ON l Frühling 2018 l Sara Desideria

Hier geht es zu meinem 21Buttons Profil: Dieses Video ist eine Kooperation mit 21Buttons. 20% mit dem Code DESI20 bei NA-KD: (PR SAMPLES) Bluse weiß: https:// Bluse schwarz: https:// Bluse blau: https:// Kleid: https:// Roter Pulli: https:// Pulli: https:// Felljacke: https:// Kleid ausverkauft: https://

Continue reading “500€ NA-KD Fashion Haul l TRY ON l Frühling 2018 l Sara Desideria”

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on Google+Digg thisShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone
Flattr the authorShare on StumbleUponShare on YummlyBuffer this page